Başlarken

1.Ev Kaydınızı & Profilinizi düzenleyin

Ev kaydınızı yayınlamak ve diğer üyelerle temasa geçmek için hesabınız etkin olmalıdır. Hemen Üye Olun.  

Hesabınızı oluşturduktan sonra evinizi diğer üyelere tanıtmak kalıyor. Bunun için Kayıt Oluşturun ve profil bilgilerinizi girmelisiniz. Daha iyi sonuç almak için Kayıt Oluşturmak için İp Uçları ve Ev Kaydınızı Görünür Kılmak için İp Uçlarını okuyun. 

2. Fotoğraf Ekleyin

Daha çok fotoğraf ilgi ve güven sağlar.  Yüksek kaliteli fotoğraflar daha da fazla ilgi görmenize yardımcı olur.  Yaşadığınız bölgedeki ilginç yerlerin resimleri cazibeyi daha da artıracaktır. Profilinize ekleyeceğiniz bir aile fotoğrafı ise kaydınızı daha kişisel ve samimi gösterir. Daha fazla ipucu için Fotoğraf Çekme Rehberini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

3. Size Uygun Evleri Bulun

Size en uyumlu değiş tokuş partnerinizi bulmanız için pek çok yeni özellik geliştirdik. Aradığınız evi bulabilmek için Gelişmiş Arama bölümünün özelliklerini mutlaka okuyun. 
 

 

4. Çok Teklif Gönderin

40.000'in üzerinde evimiz var. İçlerinden en beğendiklerinizi kaydedin ve Güvenli Mesaj Sistemimizi kullanarak temasa geçin. Proaktif davranın. Aldığınız her iletiyi hemen cevaplayın. Topluluğumuzun Kılavuz İlkeleri'ni okuyarak EvDEğişTokuşu.com'un herkesin memnuniyetini sağlamak amacıyla koyduğu temel kurallar hakkında bilgi edinebilirsiniz. 
 

5. Ev Değiş Tokuşunuzu Ayarlayın

Partnerinizi yakından tanıyın ve tarih gibi detayları karşılıklı kararlaştırın. Hazır olduğunuzda ise dijital Değiş Tokuş Sözleşmesini imzalayın. Eğlence şimdi başlıyor. Artık değiş tokuşlu tatiliniz için hazırlanmaya başlayabilirsiniz.
 için